AJKA - SOLUTION s.r.o.

Technik kvality s NJ (Kvasiny)
Hledáme šikovného kolegu na zajištění technických činností souvisejících s odstraňování závad na předsériových a sériových vozech.

Náplň práce:

• kontrola funkčnosti vozů,

• práce s diagnostickými přístroji,

• zpracování záznamů a reportů,

• možná tvorba technických prezentací s výstupy z činnosti apod.

Požadujeme:

• min. ÚSO/SŠ vzdělání technického směru

• technické myšlení a zájem o práci

• orientace v technické dokumentaci výhodou

• obecnou znalost součástí a fungování osobních vozů

• chuť se dále vzdělávat a rozvíjet

• samostatnost, odpovědnost a dochvilnost

• uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)

• komunikativní znalost NJ (B2) - podmínkou

• řidičské oprávnění sk. B (výhodou)

• nástup: únor 2020

Nabízíme:

• odpovědnou a zajímavou práci

• práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)

• pracovní vybavení

• 5 týdnů dovolené

• mobilní telefon

• odborná školení

• dlouhodobou spolupráci

• mzda: 30-35.000 Kč (dle zkušeností)

Další informace:

Vhodné i pro šikovné absolventy, kteří mají chuť pracovat.

Musíš mít jen chuť se učit novým věcem a na vše se zaškolíš.

A jestli budeš schopný a šikovný, tak se ti mzda bude každým rokem zvyšovat.

V případě zájmu nám pošli svůj životopis na r.pustejovsky@ajka-solution.cz.