123-práce.cz s.r.o.

Seřizovač vstřikolisů-Zlín
Náplň práce: •montáž a demontáž vstřikovacích forem •seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL •zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců •analýza vad a jejich následné odstraňování •dodržování pracovních postupů a instrukcí

Náplň práce:

•montáž a demontáž vstřikovacích forem
•seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
•zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
•analýza vad a jejich následné odstraňování
•dodržování pracovních postupů a instrukcí
•úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy ZP

Požadavky:

•SOU/SŠ vzdělání technického směru
•2 a více let praxe v oboru
•znalost technologie vstřikování plastů
•práce ve 3- směnném provoze/SO+NE-volné/možnost
 přesčasů
•zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)
•znalost práce na PC (výhodou)
•zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

•zázemí stabilní mezinárodní společnosti
•odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na
 dosavadní praxi/20.000-28.000,-Kč dle zkušeností
•možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
•nástup možný ihned
•místo pracoviště Zlín

Firma se zabývá výrobou plastových komponentů v oblasti automotive.Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na cv@123-prace.cz/thurnerova@123-prace.cz