Invia.cz, a.s.

PPC Specialista
Do našeho marketingového týmu hledáme nového kolegu na pozici PPC Specialista.

Náplň práce:

• Práce s PPC a RTB systémy (primárně Facebook Business Manager/ROI Hunter, Sklik, Google Ads, Criteo)
• Analýza výsledků v Google Analytics a interních systémech
• Pravidelný i ad hoc reporting a práce s reporty v PowerBI
• Komunikace s mediálními domy a partnery

Co potřebujeme:

• Velmi dobrou znalost systémů jako je Facebook Business Manager/ROI Hunter, Sklik, Google Ads
• Znalost RTB platforem jako je Criteo, RTB House, AdForm nebo DV360 je výhodou, ale ne nutností
• Analytické myšlení a cit pro práci s daty
• Zkušenosti s výkonnostním marketingem a jeho principy z praxe
• Vytrvalost a chuť hledat nové způsoby, jak posunout kampaně na další úroveň
• Nadšení pro novinky a pozitivní přístup k rychle měnícímu se oboru
• Angličtinu na komunikativní úrovni

Co vás čeká?

• Rozvíjení existujících marketingových kanálů a hledání nových cest, jak je zefektivnit
• Budete se podílet na přípravě marketingové strategie a její realizaci
• Sdílení zkušeností, komunikace a spolupráce s dalšími týmy v ČR, SR a HU
• Opravdu velké rozpočty, které jinde nemají

Co se vám bude líbit?

• U nás budeš moci cestovat mezi zeměmi v kampaních rychleji než prstem po mapě
• Skvělý tým specialistů, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské prostředí, kde můžeš ukázat, co v tobě je
• Velmi dobré finanční ohodnocení. Pojďme se pobavit o tom, co umíš a jak se to promítne do našich čísel
• Sedíme v moderní budově na Kavčích horách, poblíž stanic metra Pankrác / Pražského povstání
• Nabízíme benefity jako jsou relax days, Multisport karta, stravenky, Home office
• Slevy na zájezdy nejen pro tebe a rodinu, ale i tvé známé

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, napište nám. Pošlete CV či odkaz na váš LinkedIn profil.
Tešíme se na Vás!
HR tým