Generali Česká pojišťovna

KARIÉRA V SILNÉ NADNÁRODNÍ SPOLEČNOSTI
Vázaný zástupce České jedničky na pojistném a finančním trhu.

Máte energii na rozdávání, jste komunikativní a chcete si plnit sny? Máte zkušenosti s prodejem, nebo jste naopak zcela bez zkušeností ? Nevadí - máme pro vás skvělý job!
Našim lidem dáváme maximální podporu – proto tvrdíme – u nás na to nejste nikdy sám/sama!

Co Vás čeká:

  • Poskytování komplexního poradenského servisu novým i stávajícím klientům
  • Vedení obchodních jednání s klienty a nabídka produktů dle finanční analýzy
  • Absolvování odborných školení a plnění obchodních cílů
  • Služby na již zavedené kanceláři s klientelou

Co očekáváme a koho hledáme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativnost, učit se samostatnosti, flexibilitu
  • Proaktivní přístup a schopnost sebemotivace
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Orientace na zákazníka
  • Odpovědnost a spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Hledáme nadšence, kteří chtějí prodávat a ovlivňovat si svůj výdělek – stačí jen chtít

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v silné nadnárodní společnosti a v největší investiční skupině v ČR – tedy nejen v oblasti pojišťovnictví, ale i v oblasti investic a hypoték
  • Možnost velice nadstandardních výdělků
  • Příjemné, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Vzdělávací systém na nejvyšší úrovni
  • Propracovaný kariérní systém – každý obchodník má jistotu růstu!
  • Váš vedoucí Vás podpoří nejen teoreticky, ale i na schůzkách s klienty naší pojišťovny
  • Můžete se vydat cestou obchodníka, ale ani to nemusí být konečná stanice!

Jak začít:
Místo výkonu: Praha
Nástup: možný ihned

david.prochazka@generaliceska.cz