Future Recruitment

Asistent/asistenka
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici asistent/asistentka.

Pro našeho váženého klienta, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici asistenta/asistentky.

Náplň práce

organizační a administrativní podpora GŘ v rámci denní operativy
zápisy z porad, příprava reportů
organizace tuzemských i zahraničních služebních cest
denní organizace diáře a komunikace s účastníky schůzek
uvítání návštěv a péče o ně na profesionální úrovni
zajišťování osobní agendy generální ředitelky cca 70% (komplexní péče o denní potřeby - máte možnost být pravou rukou generální ředitelky a poskytovat jí veškerý servis)

Požadavky

SŠ/VŠ, zkušenosti jsou vítány
komunikativní AJ
pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Excel, PowerPoint)
výborné komunikační a organizační schopnosti
pečlivost, spolehlivost, preciznost, časová flexibilita
reprezentativní a milé vystupování, smysl pro humor
bezúhonnost
ŘP B – aktivní řidič
nekuřák

Nabízíme

jazykové kurzy a další vzdělávací kurzy dle potřeby
karta Multisport
sleva na firemní výrobky
smlouvu na dobu neurčitou
každodenní využití AJ
příjemné pracovní prostředí
možnost kariérního a profesního růstu
garanci dlouhodobé spolupráce