Future Recruitment

HR SPECIALISTA
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici HR SPECIALISTA.

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

HR Specialista - Personalista

Naším klientem je úspěšná, pojišťovací společnost - jednička na trhu a v současné chvíli hledá zapálenou, proaktivní motivovanou osobnost na pozici HR Specialista - Personalista.

Náplň práce:

• Kompletní zodpovědnost za nábor
• Zadávání inzerce, selekce a zpracování příchozích životopisů
• Zpracování příchozích reakcí, aktivní komunikace s uchazeči o zaměstnání
• Vyhledávání optimálních zdrojů náboru
• Vedení a organizace pohovorů, spolupráce a poradenství manažerům
• Organizace a účast na AC
Zodpovědnost za personální, pracovněprávní agendu a další administrativu
• Vytváření a zlepšování strategie v oblasti HR včetně koncepce a procesů v oblasti odměňování a benefitů, výkonnosti lidí, vzdělávání a rozvoje, náboru a personální administrativy
• Pravidelný reporting

Požadujeme:

• Alespoň 3 roky praxe v HR podmínkou
• Zkušenosti s náborem a výběrem pracovníků na různé pozice jsou podmínkou, další činnosti z oblasti personalistiky se budete mít možnost postupně naučit
• Orientaci v pracovně-právní legislativě
• Otevřené postoje, ochota učit se, silnou integritu, důvěryhodnost
• Osobní nadšení pro věc a týmovost
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Samostatný a pečlivý přístup k řešení úkolů
• Proaktivní a proklientský přístup
• Nástup možný ihned, nejpozdějí do jednoho měsíce

Nabízíme:
• Přátelskou atmosféru a silné zázemí stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• Interní systém vzdělávání a osobního rozvoje
• Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• Široká škála firemních benefitů