KMOŠEK

Dispečer pro mezinárodní dopravu a přepravu
Disponování, koordinace mezinárodních přeprav Komunikace se zákazníky, realizace zakázek Plánování tras, vytěžování vozidel, příprava cenových nabídek a kalkulací Flexibilita, zákaznický přístup

Dispečer pro mezinárodní dopravu a přepravu / Slaný

Náplň práce

Disponování, koordinace mezinárodních přeprav
Komunikace se zákazníky, realizace zakázek
Plánování tras, vytěžování vozidel, příprava cenových nabídek a kalkulací

Požadavky

SŠ vzdělání
Komunikativní znalost AJ
Praxi na pozici dispečera/disponenta
Znalost oboru spedice nebo logistiky
Znalost celních předpisů, AETR
Vynikající znalost českého jazyka a pravopisu
Komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost
Flexibilita, zákaznický přístup

Nabízíme

Zajímavou práci v přátelském kolektivu
Prostor pro další profesní rozvoj
Zaměstnanecké benefity
Zajímavé finanční ohodnocení
Lokalita: Slaný
Nástup: ihned