AJKA - SOLUTION s.r.o.

Technik materiálové laboratoře - až 38.000 Kč
Hledáme kolegu/-ini na zajištění materiálových zkoušek (pevnost, tvrdost) šroubových spojů.

Náplň práce:
• příprava, provádění a vyhodnocování zkoušek mechanických vlastností spojovacích prvků
• zadávání a vyhodnocování rozměrových a materiálových zkoušek
• zpracování technické zprávy o výsledcích provedených zkoušek

Požadujeme:
• ÚSO/SŠ vzdělání technického směru
• znalost práce s trhačkou, tvrdoměrem a základními měřidly
• znalost problematiky šroubových spojů
• technické myšlení a manuální zručnost
• orientace v technické dokumentaci
• zájem o práci a chuť se vzdělávat
• samostatnost, odpovědnost a dodržování pracovních postupů
• uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
• výhodou znalost NJ/AJ (alespoň schopnost čtení)
• nástup: dohodou

Nabízíme:
• odpovědnou práci
• práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
• pracovní vybavení
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon
• odborná školení
• dlouhodobou spolupráci
• mzda: dle zkušeností

Další informace:
Vhodné i pro šikovné absolventy se znalostí problematiky, kteří mají chuť pracovat.
Stejně tak i šikovní fachmani 50+ jsou u nás vítáni.