Marek Porš, DiS.

Logistik
Rozšiřujeme náš tým!

Místo pracoviště - Jablonec nad Nisou
Náplň práce:
•     zajišťování zásobování divize materiálem
•    komunikace s dodavateli a snižování cen nakupovaného materiálu
•    vystavení objednávek v ESU
•    vyjednávání s dodavateli (obchodní podmínky, ceny, termíny, doprava, atd.)
•    návrhy kupních smluv
•    řešení reklamací
•    odpovědnost za stav skladového materiálu
•    evidence skladových položek
•    vedení administrativy spjaté s logistickými procesy
Požadujeme:
•    SŠ se zaměřením na strojírenství
•    praxe v oblasti logistiky min. 2 roky (automotive průmysl je výhodou)
•    podmínkou je aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem
•    uživatelská znalost práce na PC
•    pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup
Nabízíme:
•    nástupní základní mzdu 28.000Kč/měs., po zkušební době navýšení na 32.000Kč/měs.
•    stabilitu a perspektivu společnosti s mezinárodní působností
•    závodní stravování, příspěvek na stravování
•    uplatnění cizího jazyka
•    zvýhodněné mobilní a bankovní produkty
•    finanční příspěvky
•    prostor pro seberealizaci
•    kariérní růst
•    další benefity, dle směrnic zaměstnavatele
Kontaktní osoba:
Marek Porš, DiS. – HR Business Partner
V případě zájmu, zasílejte své životopisy na: marek.pors@seznam.cz